قوانین و مقررات

مقررات عمومی

* قوانین و مقررات جهت حفظ حقوق خریداران و کاربران تاج محل در نظر گرفته شده و منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

* درج هرگونه شماره تماس و پیامک، آدرس، آدرس اینترنتی، نام کاربری نرم افزارهای چت و گفتگو و مواردی از این قبیل بر روی تصاویر محصولات، توضیحات محصول، پیام‌های خصوصی، نظرات و به هر طریق دیگر ممنوع است.

* درج هرگونه مطلب توهین آمیز به افراد و مغاییر مقررات کشور ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده حذف و طبق نظر سایت با متخلفین برخورد می‌گردد. شایان ذکر است مسئولیت پاسخگویی در مراجع قانونی در صورت شکایت با فرد متخلف خواهد بود.

* تغییر قوانین و مقررات ذکر شده در این صفحه به صورت ایمیل به کاربران اطلاع رسانی خواهد گردید و سه روز پس از اعلام، قابل استناد خواهد بود.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

در صورت هرگونه سوال، شکایت و یا پیشنهاد، با شماره تلفن های ۸۸۶۲۷۰۴۳-۰۲۱ یا ۰۹۳۵۲۵۹۷۰۶۰ تماس حاصل نموده و یا به آدرس info@tajmahal-scarf.com، ایمیل ارسال فرمایید.

ساعات پاسخگویی:

* روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ عصر و پنجشنبه‌ها ۸ صبح تا ۱۴ عصر.

* به ایمیل های ارسالی شما طی ۴۸ ساعت پاسخ داده خواهد شد.

کالا

* کالاهایی که در تاج محل قرار داده می‌شوند، مطابق قوانین جاری کشور بوده و تصاویر، توضیحات و نام محصولات با توجه به قوانین جاری کشور ایجاد شده اند.

* درج هرگونه شماره تماس و پیامک، آدرس، آدرس اینترنتی، نام کاربری نرم افزارهای چت و گفتگو و مواردی از این قبیل بر روی تصاویر محصولات یا در بخش توصیحات محصولات ممنوع می‌باشد.

* کالاهایی که برای هریک از مشتریان ارسال می‌گردد بایستی مطابق تصاویر ارائه شده برای آن محصول در تاج محل باشد. در صورت عدم رضایت مشتری، جلب رضایت مشتری بر عهده مجموعه تاج محل خواهد بود.

* قیمت کالاها همواره بروز می باشند و دقت کافی در درج قیمت‌ها انجام می گیرد. در صورت سفارش و پرداخت هریک از مشتریان، قیمت کالاها به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد و جلب رضایت مشتری بر عهده مجموعه تاج محل می‌باشد.

ارسال کالا

* کالا در زمان تعیین شده در سایت برای مشتری ارسال خواهد شد. در صورت عدم ارسال مشتری می تواند با شماره های مندرج در سایت تماس گرفته و روند ارسال را پیگیری نماید.

* روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌شوند.

* کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

استرداد کالا

بر اساس ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب سال ۱۳۸۲،‌ در هر معامله از راه دور، مصرف‌کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت برای انصراف (حق انصراف) از سفارش خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد. تاج محل نیز با تکیه بر اصل مشتری‌مداری و احترام به قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده، به تمامی مشتریان خود این امکان را می‌دهد که در صورت عدم تطبیق کالای ارسالی با محصول سفارش داده شده و یا سایر مشکلات، بتوانند کالای خود را بازگردانند.

رضایت مشتری

جلب رضایت مشتریان، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی به مشتریانی که محصولی را خریداری نموده‌اند بر عهده تاج محل است.

تعویض و یا عودت کالا

بر اساس ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک ایران مصوب سال ۱۳۸۲،‌ در هر معامله از راه دور، مصرف‌كننده بايد حداقل هفت روز كاري، وقت براي انصراف (حق انصراف) از سفارش خود بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد. تاج محل نیز با تکیه بر اصل مشتری‌مداری و احترام به قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده، به تمامی مشتریان خود این امکان را می‌دهد که در صورت عدم تطبیق کالای ارسالی با محصول سفارش داده شده و یا سایر مشکلات، بتوانند کالای خود را به تاج محل بازگردانند.

شرایط تعویض و یا عودت کالا

در صورتی که کالای خریداری شده به هر دلیل شامل قانون بازگشت کالا شود، مشتری باید آن را بسته‌بندی کرده و برای فروشنده/ تاج محل ارسال کند. همچنین در صورت مشاهده تفاوت‌های ظاهری مانند اختلاف در رنگ و سایز و مدل و …، باید موارد را ظرف مدت ۴۸ ساعت پس از خرید به تاج محل اعلام کرده تا نسبت به تعویض آن اقدام شود.

در صورت مغایرت کالای مرجوعی با کالای ارسالی (به عنوان مثال نداشتن مارک و …) از تعویض یا استرداد کالا معذوریم. جهت جلوگیری از بروز اختلافات احتمالی، خریدار مکلف است از محصولی که قصد مرجوع نمودن آن را دارد عکس تهیه نماید تا مشکلی پیرامون عدم تطبیق محصول به وجود نیاید.

 کالاهای قابل عودت و تعویض

* کالاهای دارای نقص فنی

* کالاهایی که مشخصات فنی و ظاهری آن‌ها با اطلاعات درج شده در سایت مغایرت دارد

آسیب به کالا هنگام پست

* در صورت مشاهده هرگونه آسیب در زمان تحویل کالا، خریدار می‌تواند از تحویل آن خودداری کند. در صورتی که کالا با پست ارسال شده باشد، خریدار باید صورتجلسه آسیب کالا را از مأمور پست دریافت کند و بلافاصله با تاج محل تماس بگیرد.

* درصورتی که بعد از دریافت کالا متوجه خسارت در کالا شدید،‌ ابتدا باید با تاج محل تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم جهت ارجاع کالا صورت گیرد.

چگونگی پس گرفتن پول

* در صورتی‌که پس از ثبت سفارش از خرید کالا منصرف شوید و یا کالای ارسال شده با سفارش شما مطابقت نداشته‌ باشد، ظرف مدت ۴۸ ساعت کاری مبلغ آن به حساب شما واریز خواهد شد.

انصراف از خرید

* اگر هنوز محصول سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به آدرس ایمیل info@tajmahal-scarf.com یا تلفن های ۸۸۶۲۷۰۴۳-۰۲۱ یا ۰۹۳۵۲۵۹۷۰۶۰ اطلاع داده شود.

* اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز کاری‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد. در این حالت، برگرداندن کالا پس از تأیید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

* لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

* همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

نحوه محاسبه هزینه‌های ارسال

* اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش تاج محل برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشنده است.

* برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست  باید  همراه کالا  به تاج محل ارسال شود.

* در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان تاج محل، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.