درباره ما

مجموعه تاج محل در سال ۱۳۸۲ تأسیس و شروع به فعالیت نموده و با توجه به صداقت در رفتار و احترام به سلیقه و نظر مشتری، موفق به جلب نظر بانوان خوش سلیقه و زیبا پسند ایرانی گشته و با عنایت پروردگار متعال، این موفقیت و پیشرفت تا به امروز ادامه یافته است و مجموعه تاج محل توانسته است اجناس اختصاصی خویش را برای پاسخگویی به سلیقه های مختلف ارائه نماید.

چشم‌انداز

مجموعه تاج محل بر آن است تا با اتکا به نیروی جوان، با دانش و مطلع موجود در مجموعه، همچنان جوابگوی نیازهای مشتریان محترم باشد؛ در این راستا مجموعه تاج محل همواره در تلاش است تا با ارائه محصولات متنوع، همراه با طراحی اختصاصی بتواند پیشگام مدهای مطابق با فرهنگ ایرانی و موازین اسلامی باشد.

مأموریت

* رسالت اصلی ما ارائه محصولات با قیمت مناسب و قطع واسطه گری و ایجاد ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان است.

* ما متعهد به استفاده از قدرت بازار الکترونیکی برای خلق دنیایی زیبا و اصیل از طریق زیرساخت‌های نوین تکنولوژیکی، کارکنان، اعضا و همه افرادی که به اجتماع ما می‌پیوندند هستیم.

* سایت تاج محل مکانی برای ارائه محصولات منحصربه‌فرد مجموعه است و مشتریان ما کالاهایی را که ممکن است در هیچ جای دیگری آن را نیابد، می‌توانند در تاج محل خریداری نمایند.

درباره مدیر عامل

اینجانب مسعود علیمحدی دارای سی سال سن و متولد تهران هستم. از سال ۱۳۸۲ وارد صنعت پوشاک زنانه و به طور خاص شال و روسری گشتم. فعالیت خود را از فروشندگی در مغازه شروع نموده و بعد از آن وارد بازار بزرگ تهران شدم. با لطف خداوند متعال و تلاش فردی موفق به راه اندازی اولین مغازه در سن ۱۸ سالگی شده و پس از آن با توجه به پشتکار و شناخت خوب از نیازهای روز جامعه در زمینه شال و روسری، موفق به گسترش فعالیت خود شده و این مسیر تا به امروز با موفقیت طی گشته است؛  شرایط امروز جامعه بنده را بر آن داشته است تا در عرصه جدید و در حوزه تجارت الکترونیک ورود نموده و شرایط را برای عرضه مستقیم محصولات با سود حداقلی و از بین بردن واسطه گری و ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان فراهم نمایم.

از دادار آسمان، توفیق در فعایت جدید و سعادت خدمتگزاری به هم وطنان عزیزم را مسئلت دارم.

مانا مانید

مسعود محمدی